clanfc

xXx_[FC] # clan paylaşım forumudur

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

ADMİNLİK İSTEYEN KENDİNE GÜVENEN ARKADASLAR BURAYA !!!!!!!!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ADMİNLİK İSTEYEN KENDİNE GÜVENEN ARKADASLAR BURAYA !!!!!!!!!!   Paz Ağus. 02, 2009 9:43 pm

amk iyiki surf_ninjada marioda beni kestin bu arada sen jrban pijama vs tek tek sayamam kişilere ezig diyosan onlarla senin arandaki olay bu ama sen beni kesiş olabilirsin bravo tebrik ederim iyiki (1) kere kestin beni acaba bende kestiklerimi anlatsam mı sizlere söylüyorum bu gün jummping bılabılabıla diye bi mapta adamlara karşı sade bıcak cekerek(ki bende colt var) karşıdakilerde silah olmasına rağmen nasıl bıcak atıyom acaba bu gün en az 15-20 iltifat aldım bu yüzden anla artık gerisini lol!
Kullanıcı profilini gör http://clanfc.eniyiforum.net
JrBad

MesajKonu: Geri: ADMİNLİK İSTEYEN KENDİNE GÜVENEN ARKADASLAR BURAYA !!!!!!!!!!   Paz Ağus. 02, 2009 10:14 pm

kardeşim şimdi öncelikle yozgatli kardesim..bence konusmaları yayınlaman yanlıs..o senden msn'de özür dilemişse msn'de kalsın..burda yayınlamanın alemi ne ? (!) 2. furkan kardeşim..senin ne kadar iyi bi player olduğunu hepsi biliyor..yozgatli dahil..bu olay sadece bir kere bıcak yapıp kesenin en iyi olması gibi bi durum olamaz..ayrıca buna yozgatli'da karar veremez..buna tarafsız birisi karar verebilir..benden bu kadar..iyi geceler..
Kullanıcı profilini gör
DjBLade

Yılan

MesajKonu: Geri: ADMİNLİK İSTEYEN KENDİNE GÜVENEN ARKADASLAR BURAYA !!!!!!!!!!   Paz Ağus. 02, 2009 10:21 pm

TAMAM FURKAN O ZAMAN SANA VS TEKLİF EDİYORUM BOŞ VERVER BULUCAZ 10 BICAK 10 SİLAH KABUL MU VS KİM LOLMUŞ GÖRELİM HER ZAMAN VARIM BEN BU ARADA SEN BENİ JUMP FELAN BICAKLAMADIN BİZ JrBad La Sabaha Kadar Takıldık Sen Servere 1 KERE GİRDİN O KADAR LOL !! lol! lol! lol!
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: ADMİNLİK İSTEYEN KENDİNE GÜVENEN ARKADASLAR BURAYA !!!!!!!!!!   

ADMİNLİK İSTEYEN KENDİNE GÜVENEN ARKADASLAR BURAYA !!!!!!!!!!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Kendimi bunun için mi yorucam ben...
» Hazır Binlerce Şeffaf Clan SymBol İsteyen İçeri..
» Msnde konuştuğun kişinin listesini görmek istermisin o zaman buraya....
» Darkobit Uridium Hilesi Yok diyenler Buraya!!!!!!!!